Novinky

28.9. 2019 - Průvod městem

zúčastníme se průvodu při oslavách města 2019

SRAZ: v Okružní ulici u ŠAKu, Chodov

KDY: 9:00

SEBOU: dlouhé leginy, tričko s dlouhým rukávem, přes který bude dres. Pokud by bylo velmi chladno sebou i mikinu či bundu

---------------------------------

Všechny děti dostanou balónky nafouknuté héliem, které po zastavení průvodu v Rooseveltově ulici na pokyn hromadně vypustíme. Vysvětlete prosím už předem, že je musí udržet. (Přivážeme je k ruce :-) )

Průvod bude ukončen průchodem kolem pódia na Staroměstské ulici u IDEÁLU. Nikdo se nesmí otočit a vracet zpět proti průvodu!

Zdravotní způsobilost

Důležitá informace pro rodiče a všechny členy gymnastického klubu TJ Batesta Chodov, z.s.
 

Od 1. 1. 2014 je účinná nová Vyhláška o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu, vydaná Ministerstvem zdravotnictví ČR pod č. 391/2013 Sb.


Tato vyhláška zavádí povinnost zdravotních prohlídek pro všechny sportovce, účastnící se organizovaných soutěží.
Po vyplnění přihlášky do klubu vzniká povinnost podrobovat se zdravotním prohlídkám a bez platné zdravotní prohlídky se nemůže člen klubu zúčastňovat žádných závodů.

Prohlídky jsou vyžadovány od všech členů všech věkových kategoríí – tedy od přípravky až po veterány, bez platné zdravotní prohlídky (platí vždy rok,tedy jednu sezónu) nemůžete nastoupit k závodu.

Všichni závodící členové oddílu spadají do kategorie „výkonnostní sport“. Je potřeba nejprve absolvovat vstupní prohlídku a poté každý další rok pravidelnou prohlídku. Pokud máte vstupní prohlídku už z dřívějška (např. pro jiný sport), měla by nyní stačit pravidelná prohlídka, musíte jít ale ke stejnému lékaři, případně vstupní prohlídku donést k lékaři, kde chcete absolvovat pravidelnou prohlídku. Je možné, že tuto zdravotní způsobilost potvrdí obvodní lékař. V případě, že není ochoten zdr. způsobilost potvrdit, je potřeba vyšetření absolvovat u sportovního lékaře. 

Všechny nové děti přijaté do přípravky spadají do kategorie ,,organizovaný sport“ a je povinnost mít  taktéž toto potvrzení od lékaře.

© 2023 by Gymnastics School. Proudly created with Wix.com

TJ Batesta Chodov, z.s.

Komenského 1077, Chodov 357 35

sg.batestachodov@email.cz

 

Tel: 774 831 984

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now